KONST / Litografier / Färglitografi 11391083
nr 1139 1083
Olle Baertling
(1911-1981), Sverige
Färglitografi, Olle Baertling (1911-1981), komposition, 155/300,1964-68, signerad, motivet: 32x17
Kondition: gulnader
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:22:43
4.000 kr
4.000 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
5.400 kr
23 okt
Olle Baertling
Läs mer om Olle Baertling